Łobuziaki
                       

Panel Rodzica

O Nas

Nasze Przedszkole „Łobuziaki” mieści się przy ulicy Kościuszki 10 w budynku o powierzchni 507 metrów, po dawnym Gimnazjum nr 3. Placówka dysponuje: sześcioma nowoczesnymi i przestronnymi salami, dwoma łazienkami i szatniami, kuchnią oraz kreatywnym placem zabaw. Zapewnia profesjonalną opiekę wychowawczo-edukacyjną dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Poprzez zabawę, metodą naturalną, komunikacyjną i aktywizacyjną maluszki oswajają się z językiem angielskim. Poznają LEGO Education, czyli innowacyjną metodę nauczania z wykorzystaniem klocków LEGO. Praca na zestawach LEGO Education rozwija kreatywność, motorykę małą a także poszerza kompetencje językowe dzieci. Oczywiście w programie placówki zapewniamy jeszcze: zajęcia plastyczne, ruchowe, gimnastykę korekcyjną i logopedyczne.

Jesteśmy pierwszą placówką w okolicy, która od września 2017 roku w ramach czesnego gwarantuje zabawę i edukuję dzieci z zastosowaniem zestawów klocków LEGO Education.

Mamy świadomość tego, iż przedszkolne lata to klucz do świata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień naszych Dzieci był pełen nowych odkryć i doświadczeń. Wiemy również, jak ważna w prawidłowym funkcjonowaniu Dziecka jest odpowiednia dieta. Stąd też, zapewnimy zdrowe i ekologiczne posiłki dla najmłodszych. Największą wagę przywiązując do sezonowości, naturalności oraz pochodzenia produktów. Korzystając tylko i wyłącznie ze składników wysokiej jakości.

Uświadamiamy oraz dokształcamy rodziców z tematyki zdrowego żywienia. Przesyłamy ciekawe artykuły dotyczące jedzenia, jego wartościowości, a także przydatności. Organizujemy spotkania, wykłady i warsztaty z dietetykami, lekarzami oraz psychologami.

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 18.00.

Przekonajcie się sami, że Dziecko, jego indywidualne potrzeby oraz rozwój są misją naszego przedszkola, do której z pasją dążymy.

  • Napisz do nas

  • Najnowsze na blogu