Łobuziaki
                       

Panel Rodzica

Opinie


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/lepricon/domains/lobuziaki.com.pl/public_html/wp-content/plugins/dmsguestbook/dmsguestbook.php on line 733

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/lepricon/domains/lobuziaki.com.pl/public_html/wp-content/plugins/dmsguestbook/dmsguestbook.php on line 734

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/lepricon/domains/lobuziaki.com.pl/public_html/wp-content/plugins/dmsguestbook/dmsguestbook.php on line 735

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/lepricon/domains/lobuziaki.com.pl/public_html/wp-content/plugins/dmsguestbook/dmsguestbook.php on line 736

 

-
(10)
(10) Zosia

Łobuziaki to nie tylko przedszkole spełniające najwyższe standardy edukacyjne i organizacyjne. To przede wszystkim ciepłe miejsce gdzie nasza córka chodziła z ochotą. Moc przeróżnych zajęć sprawia, że dziecko nie ma czasu nawet pomyśleć o nudzie. A wszystko to w niemal rodzinnej atmosferze. Dzięki temu nasza córka z przyjemnością poznawała otaczający ją świat. Co bardzo istotne Panie opiekunki potrafią nawiązać prawdziwie przyjacielskie relacje z dziećmi. Nasza Zosia do dnia dzisiejszego prosi, żeby zawieźć ją do przedszkola gdzie jest "Ela pani" :) Gorąco pozdrawiamy i tęsknimy...

Zosia z rodzicami.

(9) Anna

Fantastyczne miejsce dla dzieci, pelne zaangazowanie Pan, wykwalifikowana kadra, wiele ciekawych i rozwijajacych zajec dodatkowych, a takze zdrowy catering. Indywidualne podejscie Pan do kazdego dziecka. Moja corka chodzila do Lobuziakow 4,5roku. Kazdego dnia chciala zostawac az do zamkniecia przedszkola a z przedszkolem pozegnala sie z placzem. Jest juz w szkole ale nadal chetnie odwiedza przedszkole, czesto wspomina i bardzo teskni. Przy wyborze placowki dla kolejnego dziecka bez namyslu ponownie wybralismy Lobuziaki. Mozemy polecic przedszkole kazdemu.

(8) Kamila

Niepowtarzalne miejsce dla dzieci. Przedszkole, które mogę polecić każdemu rodzicowi. Wspaniałe, pełne profesjonalizmu oraz ciepłe podejście pań, które każde dziecko traktują indywidualnie i z pełnym poświęceniem. Niesamowite zajęcia dydaktyczne, szeroka wiedza opiekunek na temat psychologii dzieci, które zawsze służą radą i wsparciem dla rodziców. Niezwykłe i pełne zaangażowanie pani właścicielki w funkcjonowanie placówki, która organizowała również dodatkowe warsztaty dla rodziców. Przedszkole Łobuziaki " podniosło poprzeczkę" wszystkim innym przedszkolom w okolicy i jestem pewna, że długo pozostanie na pierwszym miejscu.

(7) Magda

Wspaniałe przedszkole. Moje maluchy szybko się zaadaptowały, świetnie bawiły i niezwykle rozwinęły. Z wielką ochotą chodziły do przedszkola. Zmieniliśmy przedszkole tylko dlatego, że dzieci dostały się do państwowej placówki.

Dziękujemy wszystkim Paniom!

(6) Katarzyna

Przedszkole stało się drugim prawdziwym domem dla mojej córeczki. Wszystkie Panie szczerze pokochała przez te trzy lata i było jej się bardzo ciężko rozstać. Nie obyło się bez łez ;) Przedszkole oprócz serdecznej, domowej atmosfery oraz świetnego cateringu (dla dzieci ze wszystkimi możliwymi alergiami) oferuje również szereg zajęć dodatkowych (większość wliczonych w czesne) zarówno dla dzieci jak i dla rodziców (m.in. rozwijające warsztaty wychowawcze). Będziemy za Wami tęsknić! ;)

(5) Jola

Fantastyczne przedszkole oraz przemiłe Panie opiekujące się dziećmi - współpracę mogę ocenić jako bardzo owocną. Moja córka nie chciała wychodzić z przedszkola, bo tak dobrze się bawiła, a w trakcie tej zabawy bardzo dużo się tam też nauczyła.
Gorąco polecam- współpraca z każdą osobą w tym przedszkolu to przyjemność, także z perspektywy rodzica.

(4) Dina
2 lipiec 2015

Wspaniałe miejsce sprzyjające rozwojowi dziecka. Niezwykle miłe, konkretne i spokojne Panie. Cisza i spokój sprzyjają nauce i zabawie. Zaskakujące, że w przedszkolu dzieci mogą uczyć się w takiej ciszy. Mój syn chciał chodzić do przedszkola nawet, gdy była sobota. Teraz idzie do szkoły i stwierdził, że w przedszkolu są takie miłe panie, że aż szkoda iść do szkoły. W dodatku świetny pomysł na naukę- osłuchanie się z językami obcymi. Im młodsze dziecko tym szybciej zapamiętuje wszystkie zwroty, piosenki i zabawy i potem uczy rodziców w domu;) Polecam!

(3) Ewelina
28 listopad 2014

Moja córka była "ŁoBuziakiem" przez ponad rok i przeniosłam ją do innego przedszkola tylko dlatego, że dostała się do publicznej placówki.
Najlepszą opinią o tym przedszkolu będzie chyba to, że moja córka w dalszym ciągu pyta, czy pojedziemy jeszcze kiedyś do "starego przedszkola", mimo że w nowym (publicznym) też ma się całkiem dobrze.
Dziękuje Pani Klaudyno za Pani zaangażowanie w to, aby dzieci w Pani placówce miały się jak najlepiej i za to, że tak wiele Pani wie o każdym z dzieci

(2) Czaruś

Szanowni Państwo,
Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy zarekomendować i zachęcić Państwa do skorzystania z usług „Ło!buziaków”. Niezwykle bogata oferta tego przedszkola wpłynęła na szybki rozwój synka, każdego dnia prezentował z dumą nowe umiejętności. Dobrze wyszkolony personel z pełnym oddaniem nie tylko dał dziecku poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim pobudzał twórczość Czarusia, który przekraczając progi mieszkania po powrocie do domu od razu komunikował: Chcę malować!
Nie bez znaczenia pozostaje fakt zajęć językowych, które zarówno ćwiczą pamięć małego człowieka, jak i dają solidne podstawy do dalszej nauki języków obcych.
Nasz synek bardzo żywiołowo wspomina „Ło!buziaki” i zawsze gdy znajdujemy się w pobliżu przedszkola domaga się odwiedzin, co jest najlepszym dowodem na to, że świetnie się tam czuł.

Z wyrazami szacunku,
Rodzice Czarusia,
Marta Kuźmińska-Bajor & Przemysław Bajor


(1) Emilia

Rewelacyjne przedszkole:) Dzieci mają sporo fajnych zajęć, jedyne czego nie mają to czas na nudę :)
Panie bardzo opiekuńcze. ) Panie mają mnóstwo cierpliwości, są wyrozumiałe, opiekuńcze. Dzieci ochoczo, głównie poprzez "luźną formę nauki" z zapałem chłoną wiedzę, bo jak wiadomo podejście do dzieci ma duże znaczenie. Sumując - przedszkole na 5+ :))))


 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

  • Napisz do nas

  • Najnowsze na blogu