Łobuziaki
                       

Panel Rodzica

O Nas

Nasz Językowy Punkt Przedszkolny „Łobuziaki” mieści się w przytulnym domu z ogrodem na Maślicach. Posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych: 10/2012 Prezydenta Miasta Wrocławia i tym samym wszystkie niezbędne odbiory.

Zapewnia profesjonalną opiekę wychowawczo-edukacyjną dla dzieci w wieku od 2.5 do 6 lat. Dzięki współpracy z językową firmą w naszej placówce odbywają się zajęcia z języka angielskiego – trzy razy w tygodniu. Poprzez zabawę, metodą naturalną, komunikacyjną i aktywizacyjną Państwa pociechy oswajają się z językami obcymi. Poznają LEGO Education, czyli innowacyjną metodę nauczania z wykorzystaniem klocków LEGO. Praca na zestawach LEGO Education rozwija kreatywność, motorykę małą a także poszerza kompetencje językowe dzieci. Oczywiście w programie placówki nie brakuje: rytmiki, zajęć plastycznych, religii, ruchowych i logopedycznych.

Jesteśmy pierwszym przedszkolem we Wrocławiu, które od września 2017 roku w ramach czesnego bawi i edukuje dzieci z zastosowaniem zestawów klocków LEGO Education.

Mamy świadomość tego, iż przedszkolne lata to klucz do świata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień naszych Dzieci był pełen nowych odkryć i doświadczeń. Wiemy również, jak ważna w prawidłowym funkcjonowaniu Dziecka jest odpowiednia dieta. Stąd też, dzięki dogłębnej selekcji wybraliśmy firmę cateringową – „Horyzonty Smaku„, która zajmuje się przygotowywaniem zdrowych i ekologicznych posiłków dla najmłodszych. Największą wagę przywiązuje do sezonowości, naturalności i pochodzenia produktów. Korzystając tylko i wyłącznie ze składników wysokiej jakości. Wspólnie z Horyzontami Smaku uświadamiamy oraz dokształcamy rodziców z tematyki zdrowego żywienia. Przesyłamy ciekawe artykuły dotyczące jedzenia, jego wartościowości, a także przydatności. Organizujemy spotkania, wykłady i warsztaty z dietetykami, lekarzami oraz psychologami.

Czekamy na Państwa Pociechy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30.

Przekonajcie się sami, że Dziecko, jego indywidualne potrzeby oraz rozwój są misją naszego przedszkola, do której z pasją dążymy.

  • Napisz do nas

  • Najnowsze na blogu