Łobuziaki
                       

Panel Rodzica

Nasza kadra

mgr Sylwia Biernacka – nauczyciel, wychowawca grupy 3-latków

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku:Teologia oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku:Edukacja Przedszkolna. W „Łobuziakach” pracuję od 2012 r. Praca z dziećmi jest spełnieniem zawodowym i moją pasją, Która daje mi wiele radości i satysfakcji. Nic tak nie cieszy i nie motywuje do dalszej pracy, jak uśmiech Naszych dzieci bo „gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Każdego dnia staram się, by dzieci w Naszym Przedszkolu czuły się szczęśliwe i bezpieczne jak w swoim domu.

mgr Kamil Komarnicki – nauczyciel, wychowawca grupy 4-latków

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczycielem WF, gimnastyki korekcyjnej oraz doświadczonym instruktorem narciarstwa. Od wielu lat prowadzę zajęcia pływania dla dzieci od 3. miesiąca życia. W naszym przedszkolu odpowiadam za ruch i sprawność fizyczną. Praca z dziećmi przynosi mi dużo satysfakcji i co najważniejsze nigdy nie jest nudna. Jestem osobą kreatywną oraz otwartą, dzięki czemu potrafię dotrzeć do serca każdego dziecka. W mojej pracy zawodowej staram się, by każdy maluch czuł się komfortowo i bezpiecznie, a uśmiech na długo zagościł na jego twarzy.

mgr Elżbieta Syska – nauczyciel, wychowawca grupy 5-latków

Jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz licencjonowanym konserwatorem zabytków. W „Łobuziakach” pracuję od 2015 r. Mam to szczęście, że wreszcie mogę połączyć ze sobą moje dwie miłości – sztukę i pracę z dziećmi, a maluchy, to przecież nasi prawdziwi artyści. Jestem osobą wesołą i energiczną. Kocham dzieciaczki i czas spędzany z nimi. Pragnę otworzyć je na świat i pomóc im wyrosnąć na odważnych, kreatywnych, pewnych siebie i szczęśliwych ludzi.

Mirosława Ludwig – pomoc techniczna

W „Łobuziakach” pracuję od 2016 r. Jestem osobą ciepłą oraz życzliwą. Dbam o to by dzieci miały czysto i przyjemnie. Codziennie starannie podaje dzieciom przygotowane posiłki. Jestem inicjatorem zajęć ekologicznych w przedszkolu. Sadzimy, podlewamy i zbieramy nasze plony :). Moim zamiłowaniem jest krawiectwo, kolarsto oraz ogrodnictwo.

  • Napisz do nas

  • Najnowsze na blogu