Nasza kadra

Hanna Dzióbek – nauczyciel j.angielskiego, wychowawca grupy 2,5- latków

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Wydział Pedagogiczno – Artystystyczny w Kaliszu, kierunek: edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną z językiem angielskim. Wcześniej pracowałam jako animatorka zabaw dla dzieci. Jestem osobą energiczną, posiadającą wiele zainteresowań: psychologia, ekologia, zoologia, motoryzacja i podróże. Kocham dzieci za ich szczerość, naturalność i energię. Uwielbiam odkrywać z nimi świat na nowo, dostrzegać ich pasje i wspierać je. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Obserwowanie ich rozwoju każdego dnia to niezwykła motywacja.

Uczę również nasze dzieciaczki j.angielskiego, gdyż w nowoczesnym społeczeństwie znajomość języka obcego jest ogromnie ważna. Pozwala na poznawanie nowych osób z odległych państw i odkrywanie świata. Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo łatwo, w sposób nieświadomy, pochłaniają wiedzę. Uczę dzieci głównie poprzez zabawę i częste powtarzanie podstawowych zwrotów, poleceń w języku angielskim. Jestem pewna, że ta wiedza pomoże im w nauce języka na kolejnych szczeblach edukacji.

Mgr Marzena Furman – nauczyciel, wychowawca grupy 3-latków

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego kierunek: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. W „Łobuziakach” pracuję od 2013 r. Cechuje mnie spokój, odpowiedzialność oraz cierpliwość. Jestem nauczycielem z powołania, dzięki czemu praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Z ogromną przyjemnością uczestniczę w rozwoju naszych dzieci. Wychodząc naprzeciw ogromnej ciekawości świata oraz chęci przeżywania przygód przez dzieci, organizuję wycieczki przedszkolne. Dzięki nim poznajemy własny region, autentyczne przedmioty i zjawiska. Jednocześnie dobrze się bawimy, śmiejemy, biegamy i miło spędzamy czas. Moim „konikiem” jest KLANZA. Udział w tych warsztatach sprawia mi radość, doładowuje baterie oraz rodzi mnóstwo pomysłów. Z przyjemnością przekazuję dzieciom nowo poznane piosenki i zabawy patrząc jak świetnie się przy tym bawią. Uważam, że ciągłe poszukiwanie i doskonalenie wzbogaca człowieka, dlatego też uczestniczę w różnych kursach:
– Kurs pierwszej pomocy
– Kierownik i opiekun wycieczek szkolnych
– Wykorzystanie psychoterapeutycznej koncepcji M. H. Ericsona w układaniu bajki dla wychowanka
– Twórcze Przedszkole, twórczy nauczyciel, twórcze dziecko
– cykl szkoleń KLANZA – metoda pracy z grupą
– Metoda Knillów – rozwijanie percepcji słuchowo – wzrokowo – ruchowej
– Logorytmika – metoda wspomagająca motorykę, słuch i mowę dziecka
– Niegrzeczny przedszkolak – wzmacnianie pozytywnych zachowań
– Zestawy przedszkolne z Akademią LEGO© Education

Mgr Elżbieta Syska – nauczyciel, wychowawca grupy 4-latków

Jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz licencjonowanym konserwatorem zabytków. Mam to szczęście, że wreszcie mogę połączyć ze sobą moje dwie miłości – sztukę i pracę z dziećmi, a maluchy, to przecież nasi prawdziwi artyści. Jestem osobą wesołą i energiczną. Kocham dzieciaczki i czas spędzany z nimi. Pragnę otworzyć je na świat i pomóc im wyrosnąć na odważnych, kreatywnych, pewnych siebie i szczęśliwych ludzi.

Mgr Sylwia Biernacka – nauczyciel, wychowawca grupy 5-latków

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku:Teologia oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku:Edukacja Przedszkolna. W "Łobuziakach" pracuję od 2012 r. Praca z dziećmi jest spełnieniem zawodowym i moją pasją, Która daje mi wiele radości i satysfakcji. Nic tak nie cieszy i nie motywuje do dalszej pracy, jak uśmiech Naszych dzieci bo "gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Każdego dnia staram się, by dzieci w Naszym Przedszkolu czuły się szczęśliwe i bezpieczne jak w swoim domu.

Sylwia Budacz - asystent dziecka z niepełnosprawnością

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji we Wrocławiu o kierunku Pedagogika Specjalna. Ukończyłam również kursy opiekuna dziennego i opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Pracowałam z dziećmi w wieku od 1 do 7 lat oraz z dziećmi niepełnosprawnymi. Jestem osobą optymistyczną, cierpliwą, wesołą, kreatywną i odpowiedzialną. Uwielbiam pracę z dziećmi, gdyż daje mi ona wiele radości i satysfakcji, kiedy obserwuję ich rozwój oraz odkrywam drzemiące w nich możliwości. Uwielbiam odkrywać z nimi świat na nowo, dostrzegać ich pasję i wspierać je.

  • Napisz do nas